• CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA!

• Święta tuż, tuż… czas więc na pieczenie pierników.

"Każde dziecko z grupy "Kotki" dobrze wie jak pierniczki robi się. Rękawy zakasały, fartuchy ubrały i pierniki wykonały. Śmiechu było co nie miara, trzęsła się placówka cała. Renifery, śnieżynki, serca, prezenty i Katarzynki - takie kształty dzieci wykrawały, a przy tej pracy kolęd słuchały. Tak się natrudziły, aż policzki ubrudziły. Tyle zapału i starania oto jest historia cała.

• WRÓŻBY ANDRZEJKOWE

• Andrzejki od dawien dawna kojarzą się z magią i wróżbami. Tradycyjnie obchodzimy je w wigilię dnia św. Andrzeja czyli w nocy z 29 na 30 listopada. W naszym przedszkolu obchodziliśmy ten dzień się 30 listopada w poniedziałek. Była to doskonała okazja do organizacji imprezy tematycznej dla najmłodszych. Dzieci przeżywały Andrzejki szczególnie mocno, bo przecież uwielbiają takie „czarodziejskie” klimaty. Zabawa była super a maluchy szczęśliwe i zadowolone. A oto kilka ujęć z super zabawy w grupie Biedroneczek.