• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• "Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…”

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka to bardzo ważna tradycja w naszym przedszkolu. Dziadkowie bowiem to wielki skarb. To oni czynią dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym.W tym roku uroczystość Dnia Babci i Dziadka odbywała się od 18 - 26 stycznia, ponieważ każda grupa obchodziła to święto w innym dniu. Na zaproszenie dzieci do każdej grupy przybyli licznie babcie i dziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta podczas występów. Przedszkolaki przygotowały piękne wiersze, piosenki i tańce. Po części artystycznej ukochane wnuczęta w dowód pamięci i miłości, wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty.Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Spotkania przebiegły w wspaniałej atmosferze! A my jeszcze raz życzymy naszym ukochanym Babciom i Dziadkom wszystkiego najlepszego z okazji Ich Święta.

• BAL KARNAWAŁOWY

• Dnia 24 stycznia w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany przez dzieci Bal Karnawałowy. Tego dnia już od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, a w salach przedszkolnych można było spotkać m.in. wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy oraz piratów. Wspólna zabawa przyniosła wiele przyjemności i zadowolenia naszym wychowankom, a to było głównym celem naszego balu. Pozostały wspomnienia oraz zdjęcia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu.