• Pożegnanie z Tygryskami

• 19 czerwca Rodzice dzieci z grupy "Tygryski" zaprosili nas na uroczyste pożegnanie. Dzieci zaprezentowały się w programie artystycznym, który składał się z wierszy, piosenek i kilku tańców. Mimo tego, że Tygryski nie miały żadnej próby - spisały się świetnie, za co dziękujemy pięknie ich Rodzicom, ponieważ to właśnie oni nauczyli swoje pociechy przesłanych przez panią Karolinę wierszy. Nie zabrakło akcentów pełnych śmiechu i radości, ale niejednej osobie także łezka zakręciła się w oku. Dziękujemy za wspólny czas, a naszym absolwentom-Tygryskom życzymy powodzenia na dalszej drodze do wiedzy!

A w załączonej prezentacji można zobaczyć, jak te nasze Tygrysy spędzały czas w przedszkolu.