• Pasowanie Biedroneczek

• Dnia 21.10.2020r. odbyło się w naszym przedszkolu Pasowanie na Przedszkolaka. Pani Dyrektor Grażyna Mac po obejrzeniu uroczystości, podczas której Biedroneczki zaśpiewały, zatańczyły oraz brały udział w różnych zabawach, pasowała dzieci na pełnoprawnych przedszkolaków. Następnie dzieciom zostały wręczone dyplomy oraz plakietki. Nie zabrakło również pysznego poczęstunku. Zabawa oraz przeżycia w dniu dzisiejszym były niesamowite!

• Dzień Edukacji Narodowej

• - o tym świątecznym dniu wszystkich pracowników oświaty pamiętały nasze dzieci i ich Rodzice, życząc wszystkim pracownikom Przedszkola dużo zdrowia, pomyślności, cierpliwości i uśmiechu na twarzy, nawet w te gorsze dni. Bardzo dziękujemy!

"Nauczycielka przedszkola jest sercem swojej grupy. Dzieci tętnią pozytywną energią i radością, kiedy ona przychodzi do pracy kierowana nie obowiązkiem, ale samą przyjemnością. I kiedy jest szczęśliwa." Karolina Turek

• "Witaminki, witaminki dla..."

• Wszystkie "Kotki" dobrze wiedzą, że naturalne soki nie tylko ciało, ale i umysł krzepią! Pychotka ... mniam, mniam...

Ze zgromadzonych owoców i warzyw, dzieci z grupy "Kotki" wykonały pyszny sok owocowo-warzywny. Był taki dobry, że zniknął raz, dwa.

Wszystkie dzieci z grupy "Kotki" wiedzą, że owoce i warzywa mają wiele witamin i że można je spożywać w postaci soku, który wspólnie z Paniami wykonały. Palce lizać!

• Barwy jesieni

• Dnia 02.10.2020 r. dzieci z grupy "Kotki" rozmawiały o oznakach zmieniającej się pory roku. Zainspirowane ilustracjami oraz naturalnymi eksponatami; rozpoczęły zabawy plastyczne. Efektem jest poznanie nowej techniki malarskiej - stemplowanie gąbka. Barwne jesienne liście przepięknie zdobiły główny hol w naszym przedszkolu.

• Soki owocowe są pyszne i zdrowe!

• Październik zaczęliśmy owocowo. Leśne Duszki (wspierane przez swoich Rodziców) przyniosły mnóstwo owoców, z których zrobiliśmy pyszny, słodki sok. Wszyscy dziś mieli okazję zobaczyć i samodzielnie przygotować taki witaminowy napój. I okazało się, że bez cukru też może być baaaardzo słodko ;-)

• Koktajle Biedroneczek

• 1 października w grupie Biedroneczek było pysznie i zdrowo. Dzieci samodzielnie przygotowały koktajl bananowy oraz truskawkowy, którym poczęstowały również Panią Dyrektor. Pyszny posiłek smakował wszystkim.

• Każdy Chłopak tego dnia

wie, że święto swoje ma!

Chłopcy w naszym przedszkolu zostali obdarowani przez swoje koleżanki upominkami i tego dnia czuli się wyjątkowo. Podczas różnych konkurencji sportowych świetnie bawiły się cała grupy, nie tylko chłopaki. Ale to właśnie Oni zdobywali tego dnia "Medal Wyjątkowego Chłopca" oraz ordery i legitymacje "Super Chłopaków".   Życzymy Wam, żeby każdy dzień przynosił Wam radość, zdrówko dopisywało i humor nie opuszczał!

• Dzień Przedszkolaka

• W dniu swojego święta przedszkolaki z grupy Kotki spędziły czas na wesołej zabawie. Nie zabrakło konkursów i zabaw z balonami. Wszystkiego najlepszego!